Hakkımızda
Hakkımızda

İL-SA BETON Ticari faaliyetine ilk olarak Kap-San İnşaat' tan İL-SA BETON İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ismi ile 19 Şubat 2002 yılında ünvan değiştirerek çalışmalarına başlamıştır.

Firmamız Erciş yolu üzeri Org. San. Bölge Müdürlüğü 28500 metre kare alan içerisinde faaliyet göstermektedir. İL-SA BETON ilkeli kadrosuyla dinamik Türkiye`nin büyüyen kaliteli ve güvenli hizmetin ölçüsüdür. Bu hedefimize ulaşmak için teknoloji ve ekipmanlarımız gelişen çağa göre yenilemeyi de amaç edinmiştir. Daima en iyiyi, en güzeli ve en yüksek kaliteyi yakalamak amacımız ve hedefimizdir.  İL-SA BETON projelendirilmiş yapılardan, kendi uzman kadrosunun projelendirdiği her türlü uygulamalara kadar ekipmanı ve becerisine sahiptir.

İL-SA BETON İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  dünyadaki prefabrike yapı elemanları teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile, TSE belgesi, İSO 9001 belgesi, OHSAS 18001 belgesi ve İLLER BANKASI  olur belgeleri ile kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sektörde ilerleyişini sürdürmektedir. İL-SA BETON İNŞ. SAN. ve TİC LTD. ŞTİ. ürün yelpazesini genişleterek prefabrik yapılar, öngerilmeli köprü kirişi, alt yapı elemanları (borular, menfezler, baca elemenları) çevre düzenleme elemanları (parke taşları, bordür taşları, karolar) üretimi yapmaktadır.